PROJEKTY DOC LAB START 2022

CZUŁOŚĆ PRZEMIJANIA
reżyseria: Mateusz Mularski
produkcja: Joanna Zielińska – Big Wave Films

DZIENNIK BUNTOWNIKA-KRYSTIAN LUPA
reżyseria: Sylvie Derdacki
produkcja: Mikołaj Pokromski – Pokromski Studio

DZIURA W ŚCIANIE
reżyseria: Arjun Talwar
produkcja: Karolina Smigiel – Unisolo Studio



GO&SEE
reżyseria: Julia Kuzka
produkcja: Natalia Grabowska

MIREK, MACIEJ I TEN TRZECI
reżyseria i produkcja: Adela Kaczmarek

MŁODA KREW
reżyseria: Agata Baumgart
produkcja: Grzegorz Pacek – Mokry Nos Psa

NA WŁASNYCH ZASADACH
reżyseria: Tadeusz Chudy
produkcja: Dominika Pałka – DJ FILM Dominika Pałka

THE PERFECT DATE
reżyseria: Małgorzata Goliszewska
produkcja: Agnieszka Skalska – ZPR MEDIA S.A.

POSŁUCHAJ CO CHCĘ CI POWIEDZIEĆ
reżyseria: Małgorzata Imielska
produkcja: Barbara Ławska – Studio Filmowe Kalejdoskop

PUSTOSTAN
reżyseria: Anna Pichura, Felix Mirosław Mamczur
produkcja: Benno Zerbst

UBEZPIECZENIE OD METEORYTÓW
reżyseria i produkcja: Natalia Śliwowska, Jorik Amit Galama

W STRONĘ SŁOŃCA
reżyseria: Agnieszka Kokowska
produkcja: Justyna Ziemkiewicz, Sławomir Richert – Warsaw Production Team

PROJEKTY DOC LAB GO 2022

ATLANTYDA
reżyseria: Natalia Pietsch, Grzegorz Piekarski
produkcja: Katarzyna Kostecka – Larmo

BECZKA ŚMIERCI
reżyseria: Paweł Tarasiewicz
produkcja: Paweł Tarasiewicz – Amondo Films

CÓRY WĘGLA
reżyseria: Aneta Nowicka
produkcja: Jacek Kucharski – Trafik

GDY POWIEJE HARMATTAN
reżyseria: Edyta Wróblewska
produkcja: Edyta Wróblewska, Marta Dużbabel, Agnieszka Rostropowicz-Rutkowska – Szymon Kudła – Inspiracje i Energia, Pinot Films

STRACH Z GŁOWY
reżyseria: Grzegorz Brzozowski
produkcja: Natalia Grzegorzek – Koskino Sp. z o.o.

TA, KTÓRĄ KOCHAM
reżyseria: Paweł Hejbudzki
produkcja: Justyna Przybylska, Filip Luft – Airy Movies Filip Luft

TWARZE AGATY
reżyseria: Małgorzata Kozera
produkcja: Maria Krauss – Plesnar & Krauss FILMS Sp. z o.o.

ZNAKI
reżyseria: Urszula Morga, Bartosz Mikołajczyk
produkcja: Stanisław Zaborowski, Daria Maślona, Jan Borowiec – Silver Frame

ZORZA
reżyseria: Ewa Kitlińska
produkcja: Katarzyna Mazurkiewicz – Stowarzyszenie Form Różnych